Ankara'dan Araç Alacaksınız ve Şehir Dışındasınız!!!

Almayı düşündüğünüz aracı firmamıza yönlendirin.
Siz gelmeden aracın expertizini yapalım.
Ekspertiz raporunu, araç hakkında bilgileri ve araç expertiz fotoğraflarını WhatsApp ile gönderelim.


Sahip olmayı düşündüğünüz 2. el otomobil Ankara da fakat siz ise Ankara dışında ikamet ediyorsanız, Ankara Computest otomobil ekspertiz hizmetimizden yararlanmanız size büyük fayda sağlayacaktır.
Satın almayı düşündüğünüz otomobil size bildirildiği gibi olabilir ya da olmayabilir...
Şimdi bu riski göze alıp kilometrelerce yol gidip saatlerce vakit ve nakit harcamak yerine, çok daha ucuza size sunalım...


Ankara Computest 2. El Araç Test Merkezi

Araç almadan önce, ilk olarak kafanızda alacağınız aracı hangi amaçlar için kullanacağınızı ve hangi tip ve modelde araç alırsanız sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebileceğini oluşturmalısınız, böyle bir yaklaşım siz aracınızı aldıktan sonra ihtiyaçlara cevap verememe konusunda oluşabilecek pişmanlık duygusunu ortadan kaldıracak ve sizi aldığınız aracı tekrar alıp-satma sırasında oluşabilecek maddi zararlardan kurtaracaktır.


Hangi aracı alacağınıza karar verdikten sonra,size uygun olan 2.el aracı bulma aşamasına geçmelisiniz, bulduğunuz ikinci el aracı ekspertiz yaptırmadan önce ilk olarak sizin görüp, beğenmeniz gereklidir, unutmayın ki görmeden direk test merkezinde buluşup ekspertiz yaptırdığınız araç size ekspertiz ücreti olarak boşuna maddi külfet yaratacaktır. Ve son aşama olarak karar verip,beğendiğiniz aracı kesinlikle test yaptırmadan almayınız, alacağız araç arkadaşınızın aracı yada yabancı birinden alınan araç olabilir, aldığınız aracın sizin bilmediğiniz kusurları çıkabilir ve bu kusurlar kullanırken size ve sevdiklerinize zarar verebilir yada satarken sizi maddi olarak zarara uğratabilir bunun önüne geçebilmek için almadan önce test yaptırmalısınız.


Bu sürece geldiğinizde Ankara Computest en son teknoloji makineleri,cihazları ve konusunda yetişmiş uzman personeliyle sizlere yardımcı olabilmek için hazırdır. Ankara Computest almak istediğiniz aracın değişen parça-boyalı parça, motor performansı,klima kontrolü, fren testi, süspansiyon testi ve yanal kayma testlerini yaparak yazılı rapor halinde sizi bilgilendirir. Sizde alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olur,size uygun olup olmayacağına karar verirsiniz.


NOT Motor performansı testinde otomatik şanzımanda sorun olup olmadığı, ABS fren sisteminin ve ESP'nin çalışıp çalışmadığı belli olmaktadır.


Vizyonumuz

Ankara Computest olarak, tecrübelerimizle profesyonelliğin tüm gereklerini yerine getirerek, en iyi kalite ve çözümler ile en ileri seviyede müşteri memnuniyeti yaratmak ve nihayetinde müşterilerimiz için vazgeçilmeyen bir hizmet markası ve çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Memnun müşteri portföyümüzü sürekli geliştirerek daha iyiye daha ileriye ilkesi ile çalışmalarımıza devam ederek sektöründe en başarılı firmalar arasında yer alma misyonu ile hareket ederiz.

Kalite Politikamız

Dünya'daki computest sektörünü kapsayan tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, fiyat ve kalitesi ile değer yaratan en kaliteli çözüm anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Ankara Computest ayrıcalıklarıyla aracınızı test ettirin. Online randevu almak için iletişime geçin.

RANDEVU

TESTLER

Kaporta Boya Testi

Konusunda uzman ekibimiz tarafından mm'nin binde biri hassasiyetinde ölçüm yapan en son teknoloji, kalibrasyonu düzgün boya tespit cihazlarıyla aracın fabrikasyon boyası haricinde sonradan boya işlemine maruz kalmış parçaları tespit edilir. Mevcut parçaların bağlantı noktalarındaki vidaları, macunları ve iç dış boya kalınlıkları tespit edilerek orijinal fabrikasyon parçaların değişime uğrayıp uğramadığı kontrol edilir ve bunlar yazılı rapor olarak aracı teste getiren kişiye verilir.

Boya testi yaparken kontrol edilen parça sadece 2-3 noktadan değil 10'ar cm aralıklarla her noktadan kontrol edilir. Ankara Computest olarak yaptığımız işin bilincindeyiz ve işimizin asla hata kabul etmediğinin farkındayız.

Boya tespit işleminde kullandığımız cihazlarımız doğruluğu kalite standartları tarafından belgelenmiş ve bu sektörde çalışan insanlar tarafından yaygın olarak kullanılan İngiliz markası olan ELCOMETER ve Alman markası olan QNİX'dir.

Fren Testi

Bu testte test yapılacak araç platform üzerine çıkarılarak TÜV (Araç Muayene İstasyonları) standartları çerçevesinde test yapılır. İlk olarak aracın 1.aksı makineye indirilerek frenleme yapılır, sonra ikinci aks makineye indirilir frenleme yapılır ve son olarak da el freni çekilerek park freni testi yapılır. Bu test sonucunda her aksta tekerlerin frenleme yaparken diğeriyle uyumu sapma payı olarak tespit edilir ve fren ayarı gerekip gerekmediği ortaya çıkar.

Fren testini araç genel muayenesi öncesi yaptırmak sizi muayeneden geçemeden geri dönmek ve tekrar muayene ücreti ödemekten kurtaracaktır.

Fren testinde kullandığımız makinemiz TÜV (Araç Muayene İstasyonları)'da kullanılan İtalyan üretimi olan CORGHI markadır ve doğru sonuçlar vermesi için her ay düzenli olarak yetkili servis tarafından kalibrasyonu ve bakımı yapılmaktadır.

Motor Performans Testi

Dinamometre cihazı kullanılarak test yapılacak olan araç platforma alınır. Bu cihaz otomatik vites, manuel vites, önden çekiş veya arkadan itişli araçların o anki mevcut motor gücünü ve tork değerini ölçmeye yarayan cihazdır. Ankara Computest İtalyan üretimi olan Vamag marka Dyno cihazıyla sizlere % 99 net sonuçlar verir. Cihazımın kalibrasyonunun düzgün olması ve sizlere doğru sonuçlar vermesi için her ay düzenli olarak yetkili servis tarafından kontrolleri yapılmaktadır.

Dyno testi yaparken otomatik şanzımanlı araçların viteslerinde sorun olup olmadığı, ABS fren sisteminin çalışıp çalışmadığı, araçta ESP, TC sistemleri varsa eğer çalışıp çalışmadığı ortaya çıkmaktadır.Yine bu test kapalı bir ortamda yapıldığı için araç en son hıza getirilerek çalışmasında bir tuhaflık olup olmadığı ve egsozundan siyah yada beyaz duman atıp-atmadığı ortaya çıkmaktadır.

Yanal Kayma Testi

Bu test aracın düz yolda direksiyonunu bıraktığız da sağa ve sola çekip çekmediğini, rot-balans ayarlarının düzgün olup olmadığını ve aks boşluklarının olup olmadığını anlamak için yapılır. Sağlam bir yol tutuş, sizin ve aracınızın güvenliği için aracınızın rot-balans ayarının düzgün ve aks boşluklarının olmaması gerekir.

Raporlama

Ankara Computest olarak yaptığımız tüm testlerde kanıtlanmış çalışma kalitemiz ile tam güven veriyoruz. Aracınızı en ince ayrıntısına kadar inceliyoruz ve yapılan her işlemin sonuçlarını detaylı raporla birlikte sunuyoruz.
MARKALAR
Ankara computest ilgi ve hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Herkesin araç almadan önce mutlaka gelmesi gereken önemli bir firma.

Furkan DALGÖĞÜSOĞLU

Marka Yöneticisi - MARKING

1. kalite hizmet aldığım tek araç test merkezi. Verdikleri detaylı raporla güven kazanan dürüst ankara computest firması.

İrfan Sami BAŞOĞLU

Firma SAHİBİ - SAHRA TELEKOM

Detaylı inceleme ve raporlarla araç satın almadan önce uğramanız gereken adres, ilginiz için çok teşekkürler.

Zeynep Deniz

İK Yöneticisi


İLETİŞİM & RANDEVU

Ankara Computest hizmetleri ile ilgili bilgi almak ve her türlü soru, görüş ve talebinizi bizimle paylaşmak ve randevu almak için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Turgut Özal Bulvarı No: 35/2 (Opet Karşısı) İskitler / ANKARA

Tel: 0312 384 06 40 - Mobil: 0505 447 75 94

E-posta: info@ankaracomputest.com.tr - ankaracomputest@gmail.com


Hesap Bilgilerimiz

Garanti Bankası Yeni Sanayi Şubesi

IBAN TR77 0006 2000 4200 0006 2948 63

Alıcı Ankara Araç Test ve Otomotiv Tic. Ltd. Şti.

Randevu almak için yandaki kutucuğu işaretleyin ve bilgilerinizi girin.